Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 5ο - Eastwatch
#23
Ξέχασα να αναφέρω  το γρήγορο "περάστε απ' το ταμείο να για εξόφληση" στους Ράντυ και Ντίκον Τάρλυ...

[member=3544]KOTSENA[/member] , καλώς ήλθες και για
Quote:    ...  ΣΗΜΑ¨",ΠΟΥ ΦΕΡΕΙ Ο ΒΑΣΙΛΙΑς ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΝΟΠΛΙΑ ΤΟΥ ,ΣΑΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ;;;μΕ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ..........ΑΠΟΣΥΝΤΟΝΙΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ.................................   
για την 1η υπογράμμιση έχω την εντύπωση ότι έχουμε μιλήσει γι' αυτό,  αλλά τώρα με προδίδει η μνήμη μου,  ίσως αν κάποιο μέλος θυμηθεί... 
και για 2η :  σίγουρα θα μπερδευτείς με τα βιβλία και tv-σειρά (εγώ πολλές φορές) ,  όταν τελειώσει με το καλό σε λίγες μέρες θα τα απολαύσεις σιγουρα .  Εγώ αντίστοιχα πέρσι  είχα πιο μεγάλο πρόβλημα :
Show Content

[member=504]bouzk77[/member] 
Quote:  ΟΤζον χάρηκε όταν με είδε, φαντάσου όταν δει εσένα"... Μα όταν τη δει, ως άλλος Αζορ Αχαϊ θα της καρφώσει στην καρδιά το σπαθί του...
  ? ? ?
αλλά για
Quote:  Μην ξεχνάτε πως δεν έκανε στάση στο Γουιντερφελτ πηγενοντας βορρά να δει τα αδέλφια του και να τον δουν οι υπήκοοί του... 
  (συγνώμη θα πω την αλήθεια : )  (rofl)  (rofl)

Ε, αν έκανε κι εκεί στάση ... (ίσως και κανένα κεράκι στο Μαύρο Καστρο  για Ίγκριτ)  τότε ...  (γιατί όχι;  τι τα έχουμε τα
" Teleports Westeros
Show Content
A hound will die for you
  but never lie to you
Reply


Messages In This Thread
Επεισόδιο 5ο - Eastwatch - by nirne - 13-08-2017, 09:49 PM
Απ: Επεισόδιο 5ο - Eastwatch - by SANDOR CLEGANE - 15-08-2017, 10:23 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)