Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Επεισόδιο 3ο - Second of his Name
#7
[member=2123][/member] Otto
όντως είναι περίεργο, αλλά μήπως δεν ήταν οκτώ στο πρώτο επεισόδιο; Μήπως ήταν μεγαλύτερος; Επίσης, έχω την εντύπωση ότι δεν είναι 18 τώρα, αλλά μικρότερος. Νομίζω μάλιστα ότι είναι μικρότερος από τη Ραινύρα κι αυτή είναι 17 σ' αυτό το επεισόδιο.

[member=2123][/member] odykal
ναι, μπορεί να είναι αυτή η εξήγηση. Σε κάποιο άλλο σχόλιο διάβασα ότι ο Νταίμον εξαγριώθηκε γιατί δυο τρία χρόνια πεθαίνουν εκεί πέρα και βοήθεια δεν έστειλε ο βασιλιάς και τώρα στέλνει μαζί με ευχές για τη... μακροημέρευση του αδερφού του, και καλά. Μου άρεσε κι αυτή η εξήγηση και τείνω προς αυτήν περισσότερο. Παραμένω πάντως με την απορία γιατί δεν τον έβαλαν να πει δυο λόγια ίσα ίσα για να είναι ξεκάθαρο. Όποιος καεί από τον χυλό, φυσάει και το γιαούρτι, ξέρετε. Τεσπα, θα δείξει!

[member=2123][/member] Αλυσάννη Ταργκ
από μία άποψη, το πόδι του δράκου τον έσωσε τον κακομοίρη! Ήταν σαφώς προτιμότερο να πεθάνει με τη μία και να γλυτώσει το αργό μαρτύριο του θανάτου από σταύρωμα και φάγωμα από τα καβούρια. Όσο για το φάντομ του Νταίμον, ανήκω κι εγώ σ' αυτό με το ένα μόνο πόδι μέσα, διστακτικά χαχα. Φοβάμαι ότι πραγματικά με περιμένει μια τέτοια μοίρα κι ότι δε θα αργήσει κιόλας!

[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply


Messages In This Thread
Απ: Επεισόδιο 3ο - Second of his Name - by nirne - 05-09-2022, 04:11 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)