Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
πιστεύετε πως θα φτάσει στο westeros η ντανυ?
#1
E ναι ρε παιδιά... Αργά ή γρήγορα, θα φτάσει. Το αν θα είναι με δράκους ή χωρίς, με στρατό ή χωρίς, με ελέυθερη βούληση ή χωρίς π.χ. να την φέρει σουρτή ο Victarion Greyjoy χωράει πολύ κουβέντα. Αλλά ότι θα έρθει, θα έρθει....
Reply
#2
Ετσι οπως τα εχει καταφερει μπορει να ξεμεινει εκει που ειναι ΑΛΛΑ αν παρει αποφαση να συνεργαστει με το Τυριον, που αυτο θα επιδιωξει ο Τυριον και τον εμπιστευτει....Θα μου πειτε γιατι να κανει κατι τετοιο; Γιατι ο υπερμεγιστος Λαννιστερ σε αυτη την φαση δεν εχει τιποτα να χασει, ενω αν την υποστηριξει μπορει να βρεθει Αρχοντας του Καστερλυ Ροκ και Φυλακας της Δυσης και γιατι οχι και Χερι της Ντανυ...Αδιαμφισβήτητα τις ικανοτητες τις εχει...
Reply
#3
Στο τέλος του ADWD, η Daenerys συναντάει τον Khal Jhaqo
Λέτε να παιχτεί κανά τρελό σκηνικό με αυτόν, ή να τον ξεπαστρέψει γρήγορα ο Drogon ;
Owner & Administrator
Reply
#4
Είναι ένας από τους Καλ. Για την ακρίβεια, ήταν Κο του Khal Drogo, και όταν πέθανε, έφτιαξε το δικό του Καλασάρ

Όσο για τον Τύριον που λες, είναι λίγο μπλεγμένα τα πράγματα.. Δεν είμαι σίγουρος τι προσπαθεί να πετύχει, υπογράφοντας συμβόλαιο με τους Δευτερότοκους...
Να προσεγγίσει την Ντάνυ ; Η να γυρίσει στο Westeros, να πάρει το Casterly Rock, και να βοηθήσει τον Aegon ;
Owner & Administrator
Reply
#5
επειδή είναι πολύ πονηρός νομίζω ότι θέλει να πετύχει παραπάνω από ένα πράγμα
Reply
#6
Εδω πραγματικα περιμενουμε εν αγωνιως, θα θελα να τον κανει μια χαψια ο Ντρογκον!
Reply
#7
αυτό δεν θα γίνει ποτέ γιατί είναι ο αγαπημένος ήρωας του martin
Reply
#8
Quote:αυτό δεν θα γίνει ποτέ γιατί είναι ο αγαπημένος ήρωας του martin

Νομίζω ότι ο Στάθης μιλάει για τον Khal Jhaqo :cyclops:
Owner & Administrator
Reply
#9
Θα φτάσει, αλλά εκεί την περιμένει ο πραγματικός χειμώνας [Image: icon_twisted.gif]
Niemand ist eine größerer Feind als der seinem wohltäter gegenüber undankbare~Unknown.
Reply
#10
Δεν θα ήταν τρομερά φοβερή εξέλιξη, να σκοτώσει κάποιος άκυρος την Ντάνυ (που δεν θα το περιμένει κανείς) και να πάρει ο ίδιος τους δράκους και να σκάσει μύτη στο Westeros ? Κανένας Khal Jaqho ή κανένας Daario Naharis ?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)