Poll: Ποιός θα ήταν για εσάς ο ιδανικότερος βασιλίας του Γουεστερος?
You do not have permission to vote in this poll.
Robert Baratheon
0%
0 0%
Eddard Stark
12.90%
4 12.90%
Rob Stark
3.23%
1 3.23%
Stannis Baratheon
22.58%
7 22.58%
Renly Baratheon
3.23%
1 3.23%
Joffrey Baratheon
0%
0 0%
Tommen Baratheon
0%
0 0%
Daenerys Targaryen
3.23%
1 3.23%
Tywin Lannister
0%
0 0%
Tyrion Lannister
25.81%
8 25.81%
\'Αλλος(Ποιός????)
19.35%
6 19.35%
John Snow
9.68%
3 9.68%
Total 31 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ideal Westeros King
#1
Καλημέρα!!!!Για εμένα ο ιδανικότερος Βασιλιάς θα ήταν ο Ned!
[font=comic sans ms][color=yellow]Twice exiled, and small wonder. I’d exile him too
Reply
#2
Ραίγκαρ Ταργκάρυεν for the win!!!!!  Wink

Αλλά να μην έχει ούτε τον Τζον Σνόου στις επιλογές;;;;  Sad
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#3
Αν διάλεγα με βάση αυτό που θα ήθελα τότε θα ψήφιζα Stannis

Εφόσον όμως μιλάμε για τον ιδανικότερο βασιλιά του Γουέστερος, τότε η ψήφος μου πάει στον Τζον και στον Μανς  Wink
“The bleeding star bespoke the end. These are the last days, when the world shall be broken and remade. A new god shall be born from the graves and charnel pits.”
Reply
#4
(28-08-2014, 09:13 PM)nirne link Wrote:Ραίγκαρ Ταργκάρυεν for the win!!!!!  Wink

Αλλά να μην έχει ούτε τον Τζον Σνόου στις επιλογές;;;;  Sad
εχεις 1000 δικαια.Μόλις τον πρόσθεσα και απορώ πως τον ξέχασα  ??? ???
[font=comic sans ms][color=yellow]Twice exiled, and small wonder. I’d exile him too
Reply
#5
(28-08-2014, 09:56 PM)dakenas link Wrote:[quote author=nirne link=topic=10425.msg13485#msg13485 date=1409260412]
Ραίγκαρ Ταργκάρυεν for the win!!!!!  Wink

Αλλά να μην έχει ούτε τον Τζον Σνόου στις επιλογές;;;;  Sad
εχεις 1000 δικαια.Μόλις τον πρόσθεσα και απορώ πως τον ξέχασα  ??? ???
[/quote]

Τώρα σε παραδέχομαι! Αλλά αφού έχεις τον Ρόμπερτ Μπαράθηον, γνώμη μου είναι ότι θα έπρεπε να υπάρχει κι ο αντίπαλός του, ο Πρίγκιπας του Ντράγκονστοουν, διάδοχος του θρόνου των Ταργκάρυεν (πριν φυσικά μας αφήσει χρόνους  Sad ), Ραίγκαρ Ταργκάρυεν!  8)
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#6
(28-08-2014, 10:19 PM)nirne link Wrote:Τώρα σε παραδέχομαι! Αλλά αφού έχεις τον Ρόμπερτ Μπαράθηον, γνώμη μου είναι ότι θα έπρεπε να υπάρχει κι ο αντίπαλός του, ο Πρίγκιπας του Ντράγκονστοουν, διάδοχος του θρόνου των Ταργκάρυεν (πριν φυσικά μας αφήσει χρόνους  Sad ), Ραίγκαρ Ταργκάρυεν!  8)

Αναμένουμε την επιστροφή των δράκων Tongue !Ανάμεσα από αυτούς δεν θα ήθελα Daenerys όμως,από τους υπόλοιπους ο Eddard Stark ήταν καλός χαρακτήρας αλλά υπερβολικά αφελής για να βασιλέψει,οπότε επέλεξα Τύριον που έχει αποδειχθεί ικανός στην διακυβέρνηση και πανέξυπνος Wink .
BURN THEM ALL
Reply
#7
(28-08-2014, 11:01 PM)Aerion Targaryen link Wrote:[quote author=nirne link=topic=10425.msg13489#msg13489 date=1409264390]


Τώρα σε παραδέχομαι! Αλλά αφού έχεις τον Ρόμπερτ Μπαράθηον, γνώμη μου είναι ότι θα έπρεπε να υπάρχει κι ο αντίπαλός του, ο Πρίγκιπας του Ντράγκονστοουν, διάδοχος του θρόνου των Ταργκάρυεν (πριν φυσικά μας αφήσει χρόνους  Sad ), Ραίγκαρ Ταργκάρυεν!  8)

Αναμένουμε την επιστροφή των δράκων Tongue !Ανάμεσα από αυτούς δεν θα ήθελα Daenerys όμως,από τους υπόλοιπους ο Eddard Stark ήταν καλός χαρακτήρας αλλά υπερβολικά αφελής για να βασιλέψει,οπότε επέλεξα Τύριον που έχει αποδειχθεί ικανός στην διακυβέρνηση και πανέξυπνος Wink .
[/quote]
Καλός ο Tyrion αλλα δεν σου γεμίζει το μάτι ούτε κυριολεκτικά ούτε και μεταφορικά για τον Σιδερενιο Θρόνο.Δεν εμπνέει τίποτα σε κανέναν εκτός από όσους θέλουν να φουσκώσουν τις τσέπες τους!
[font=comic sans ms][color=yellow]Twice exiled, and small wonder. I’d exile him too
Reply
#8
Μανς Ρέιντερ, δαγκωτό.
Ξέρει να παίζει μουσική, να μάχεται και είχε το θάρρος/θράσος να πάει στο Γουιντερφελ όταν ήταν εκεί ο Ρόμπερτ.
Kαι ξέρει ποιός είναι ο πραγματικός εχθρός!
[Image: tumblr_mytf9nPM7s1sh566ao1_1280.jpg]
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#9
(29-08-2014, 05:52 AM)Σιέρα link Wrote:Μανς Ρέιντερ, δαγκωτό.
Ξέρει να παίζει μουσική, να μάχεται και είχε το θάρρος/θράσος να πάει στο Γουιντερφελ όταν ήταν εκεί ο Ρόμπερτ.
Kαι ξέρει ποιός είναι ο πραγματικός εχθρός!
[Image: tumblr_mytf9nPM7s1sh566ao1_1280.jpg]

Ναι αλλά δε νομίζω πως είναι άνθρωπος που θα καθόταν σε έναν θρόνο να κυβερνάει τα Επτά Βασίλεια μέσα από τις δολοπλοκίες τους κτλπ.
BURN THEM ALL
Reply
#10
(29-08-2014, 09:44 AM)Aerion Targaryen link Wrote:Ναι αλλά δε νομίζω πως είναι άνθρωπος που θα καθόταν σε έναν θρόνο να κυβερνάει τα Επτά Βασίλεια μέσα από τις δολοπλοκίες τους κτλπ.

Ναι έχεις δίκιο, και για αυτό τον προτιμώ! Είναι υπεράνω Οίκων, τιμής κ.τ.λ..
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)