Poll: Να δούμε ποιος, ποιος, ποιος, θα φαγωθεί
You do not have permission to vote in this poll.
Τζον Σνόου
1.44%
3 1.44%
Σάνσα Σταρκ
1.91%
4 1.91%
Άρυα Σταρκ
1.44%
3 1.44%
Μπραν Σταρκ
0.96%
2 0.96%
Σέρσεϊ Λάννιστερ
7.18%
15 7.18%
Τζέιμυ Λάννιστερ
2.87%
6 2.87%
Τύριον Λάννιστερ
0.48%
1 0.48%
Γιάρα Γκρέϋτζοϋ
6.70%
14 6.70%
Θήον Γκρέϋτζοϋ
1.91%
4 1.91%
Νταινέρυς Ταργκάρυεν
1.91%
4 1.91%
Βασιλιάς της Νύχτας
3.83%
8 3.83%
Μπρονν
2.39%
5 2.39%
Σάμγουελ Τάρλυ
0.48%
1 0.48%
Τζόρα Μόρμοντ
4.31%
9 4.31%
Τα Φίδια της Άμμου
9.09%
19 9.09%
Ελλάρια Σαντ
6.70%
14 6.70%
Βάρυς
2.39%
5 2.39%
Έουρον Γκρέϋτζοϋ
6.70%
14 6.70%
Μικροδάχτυλος
7.66%
16 7.66%
Ολέννα Ταϊρέλ
6.22%
13 6.22%
Ντέϊβος Σήγουορθ
0.96%
2 0.96%
Μελισάντρα
2.87%
6 2.87%
Ρόμπιν Άρρυν
6.22%
13 6.22%
Έντμιουρ Τάλλυ
3.83%
8 3.83%
Ένας από τους ανταρόλυκους
1.91%
4 1.91%
Όλοι οι ανταρόλυκοι
0.48%
1 0.48%
Ένας από τους δράκους
6.70%
14 6.70%
Όλοι οι δράκοι
0.48%
1 0.48%
Όλοι οι παραπάνω
0%
0 0%
Κανένας από τους παραπάνω
0%
0 0%
Total 209 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Να δούμε ποιος, ποιος, ποιος, θα φαγωθεί
#1
Ποιός δεν θα επιβιώσει σε αυτόν τον κύκλο? Βάλαρ Μοργκούλις και τα σχετικά, έχετε 29 επιλογές, ποιός λοιπόν θα είναι ο επόμενος στόχος των σεναριογράφων?
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#2
[member=157]Σιέρα[/member] , διάβασα λάθος την ανάρτησή σου και νόμισα ότι ρωτούσες ποιος θα επιβιώσει, ενώ ρωτάς το αντίθετο. Άρα, οι ψήφοι μου είναι άκυροι!
;( ;( ;( ;( ;(
[Image: tumblr_o93djqxP231rg4myfo1_500.gif]
Reply
#3
[member=194]nirne[/member]  δεν πειράζει!


Οι δικοί μου ψήφοι:
  • Άρυα, ήδη βαδίζει σε ένα ζόρικο μονοπάτι και είναι δύσκολο να την δω να επανεισέρχεται μόνιμα στον Βορρά.
  • Μπραν, ίσως ο πιο ισχυρός και σημαντικός χαρακτήρας και αυτό τον κάνει αρκετά ευάλωτο.
  • ΒΤΝ επειδή πιστεύω ότι ο Τείχος θα πέσει φέτος, αιτία θα είναι ο ΒΤΝ, ο οποίος θα πεθάνει αλλά θα ολοκληρώσει το έργο του, την εισβολή των άλλων
  • Μπρον, δεν τον βλέπω να επιβιώνει την εισβολή των Ντοθράκι και επειδή είναι νωρίς για να πεθάνει ο Τζέιμυ, ο Μπρον θα πεθάνει...
  • Τζόρα, στάνταρ θα πεθάνει ενώ θα προσπαθεί να σώσει την Ντάνυ, για μια ακόμη φορά ή θα πεθάνει από την αρρώστια του, θα ήθελα πρώτα να συναντήσει την Λυάννα
  • Τα Φίδια πρέπει να πεθάνουν, και πολύ έζησαν
  • Το ίδιο και η Ελλάρια
  • Ο Ντέιβος είναι πολύ καλός και ικανός άρα θα τον χάσουμε...
  • Η Μελ κινδυνεύει ως αντίπαλος του ΒΤΝ
  • Ο Ρόμπιν κινδυνεύει καθώς ο ΜΔ δεν αποκλείεται να τον ξεκάνει για να δώσει στην Σάνσα την Κοιλάδα
  • Αν ο Τζον καβαλήσει δράκο ίσως χρειαστεί να θυσιαστεί ο Γκοστ...
  • Η Σέρσεϊ θα αντιμετωπίσει τον βάλονκαρ.
Όλα αυτά βέβαια είναι εικασίες αλλά έχουμε φτάσει σε ένα σημείο όπου όλα είναι πιθανά.
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#4
Ενδιαφέρον thread...στο τέλος του season να δούμε πόσο κοντά πέσαμε στις προβλέψεις μας....


Ψήφισα...


Θήον Γκρέϋτζοϋ


Γιατί είναι ολίγον τι βάρος νομίζω...και με όλα αυτά που έχει κάνει, δεν θα λυπηθεί και κανείς...ευκολάκι...

Τα Φίδια της Άμμου


Μου κάνουν αναλώσιμα και αν σκοτωθούν αυτό θα πεισμώσει ακόμα περισσότερο την Ελλάρια


Έουρον Γκρέϋτζοϋ



Γιατί με αυτόν θα ασχολούμαστε και στο τελευταίο season; Νομίζω πως το τελευταίο season θα είναι πιο εστιασμένο στους Άλλους, οπότε...


Μικροδάχτυλος


Και πολύ άντεξε εδώ που τα λέμε, έρχεται η Άρια οπότε δεν νομίζω να την βγάλει καθαρή...


Ρόμπιν Άρρυν


Και αυτός είναι για να είναι....Πιθανότατα θα πάει από τον προστάτη Μικροδάχτυλο που θα έχει βαρεθεί να παρακαλεί το νιάνιαρο.


Έντμιουρ Τάλλυ


Γιατί και αυτός σαλάτα τα έκανε στο τέλος. Επίσης με τον Μικροδάχτυλο, Άρρυν και Έντμιουρ νεκρούς, βλέπω Σάνσα στην κοιλάδα, Άρια στο Ρίβεραν και Μπραν στο Γουιντερφελ... Ή τουλάχιστον θα ήθελα....


Ολέννα Ταϊρέλ

Γιατί και κάποιος από τους καλούς θα φύγει...Πολύ την πάω τη γιαγιά...αλλά...επειδή δεν θέλω κάποιον από τους άλλους κάπου πρέπει να πέσει ο κλήρος.
Reply
#5
Χαίρετε, χαίρετε! Χρόνια και ζαμάνια!

Φοβάμαι ότι σε αυτή τη σεζόν θα πεθάνει ο Σάντορ, τον έχουν κάνει πολύ συμπαθή!
Κατά τ'άλλα όλοι είναι υποψήφια θύματα.
"Μόνοι γεννιόμαστε και μόνοι πεθαίνουμε,αλλά καθώς περπατούμε μέσα σε αυτό το μαύρο πέπλο παίρνουμε δύναμη ο ένας από τον άλλο." - Μελισάντρα
Reply
#6
[member=2882]Venier[/member]

Λονγκ τάιμ νόου ση! (hi)



Και ξέχασα να βάλω τον Σάντορ, αλλά δεν ξέρω αν πεθάνει ακόμα, σίγουρα πρέπει πρώτα να παίξει ένα ρηγιούνιον με την Σάνσα.
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#7
ΑΠο ότι είδα απο τις απαντήσεις τα φίδοκόριτσα μάλλον περιμένουμε να πάνε άκλαυτα
Reply
#8
(21-07-2017, 12:28 PM)Σιέρα link Wrote:[member=2882]Venier[/member]

Λονγκ τάιμ νόου ση! (hi)



Και ξέχασα να βάλω τον Σάντορ, αλλά δεν ξέρω αν πεθάνει ακόμα, σίγουρα πρέπει πρώτα να παίξει ένα ρηγιούνιον με την Σάνσα.
Επειδή πολλές φορές οι ανθρώπινες σχέσεις χαρακτηρίζονται από ματαιότητα και η κάθαρση δεν είναι δεδομένο ότι θα έρθει - και επειδή ο Μάρτιν έχει δείξει ότι τα λαμβάνει υπόψη του κάτι τέτοια - δε θεωρώ απαραίτητο ότι θα προλάβει ο Σάντορ να συναντηθεί με τη Σάνσα, ούτε ο Τζόρα (άλλος πολύ πιθανός υποψήφιος προς... αποχώρηση) με τη Νταινέρις ή τη μικρή Μόρμοντ.
"Μόνοι γεννιόμαστε και μόνοι πεθαίνουμε,αλλά καθώς περπατούμε μέσα σε αυτό το μαύρο πέπλο παίρνουμε δύναμη ο ένας από τον άλλο." - Μελισάντρα
Reply
#9
[member=2882]Venier[/member]
Θα μου φανεί λίγο περίεργο εαν ο Μάρτιν έχτισε μια σχέση όπως της Σάνσα και του Σάντορ και δεν υπάρξει η παραμικρή εξέλιξη ή έστω κάποιο σύντομο τέλος.

[member=3327]Zanvalor[/member]

Προσωπικά θεωρώ τα Φίδια αχώνευτα...Ύστερα από τα γεγονότα του προηγούμενου κύκλου τις βρίσκω αφόρητες. Στην πλοκή δεν ξέρω τι έχουν να προσφέρουν και απορώ που η Ντάνυ συμμάχησε με κάποιες που έσφαξαν τον ανάπηρο θείο τους και τον απροστάτεθτο γιό του, για την εξουσία. Κατά ένα τρόπο είναι χειρότερες από τον Ράμσεϋ.
He was sick of it, sick of lords and lies, sick of his father, his sister, sick of the whole bloody business.
Reply
#10
ψηφισα μονο την σερσευ γιατι το εχω σιγουρο οτι θα φυγουν οι λαννιστερ απ'τη μεση. Αλλα απ'οτι ειδα σημερα τα φιδια της ερημου πεθαναν ηδη..
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)